Aby mohla Kamča nadále rozvíjet své nadání

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook; zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Jitka Oboňová
Patron příběhu

Jitka Oboňová

učitelka

Komentář patrona

Kamila je studentka oboru Hračka a herních předmětů na střední škole umělecko-průmyslové. Je pilná a poctivá studentka a díky svému výtvarnému nadání dosahuje výborných studijních výsledků. Nyní je již ve třetím ročníku a stoupají nároky na počítačové vybavení, které potřebuje ke svému studiu design Hraček a herních předmětů. Doma má notebook, na kterém není již schopna dané programy rozjet. Příští rok ji čeká maturita a maminka není schopna Kamile kvalitní notebook koupit. Maminka chce svou dceru ve vzdělání maximálně podpořit, proto se obracím s prosbou o pomoc na Patrona dětí, prosím, podpořte budoucí designerku hraček v jejím dalším rozvoji.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,989 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Kamči

Kamča je inteligentní a svědomitá holka ve věku těsně před dospělostí, navštěvuje 3. ročník umělecké střední školy. Od zhruba dvou let miluje kreslení, nejraději kreslí pastelkami. Vyzkoušela si různé techniky v rámci studia a nyní začíná tíhnout k návrhářství. Chce se tomuto oboru věnovat na vysoké škole. Kromě kreslení chodí už roky na klavír, je to umělecká duše. Vzhledem k tomu, že doma máme pouze jeden starý počítač, nemá Kamča takové možnosti rozvíjet svůj talent a připravovat se na studium.

Finanční situace v naší rodině není nejlepší, a přestože bych Kamče ráda pořídila počítač, na kterém by mohla zdokonalovat své dovednosti, nemohu si ho dovolit. Proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Budu nesmírně vděčná za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě