Aby se Damiánek mohl postavit na vlastní nohy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

speciální terapii BabyKosmík; dar zajišťuje Neurorehabilitační klinika AXON

Obrázek daru
Patricie Parnahajová
Patron příběhu

Patricie Parnahajová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Damiánek žije v úplné a milující rodině. Jeho maminka je skvělá žena, která svému synovi věnuje veškerý svůj čas. Damiánek má mnoho vrozených vad a terapie v AXONu by mu posílila kompletně celé tělíčko, třeba ho i postavila na nohy. Přáním nás všech je to, aby mohl Damiánek jednou běhat. Pojďme mu společně toto přání splnit.

Společně jsme vybrali
celou částku 32,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Damiánek bojuje za to, aby mohl jednou chodit

Damiánkovi jsou čtyři roky. I když by rád běhal venku s kamarády, bohužel to zatím nedokáže. Náš syn se totiž narodil se svalovou hypotonií, s vývojovou vadou srdíčka a kůry mozkové. Na tak malého tvorečka je toho opravdu hodně.

Od miminka s ním rehabilitujeme, prošli jsme i Vojtovou metodou, Bobath konceptem i jinými druhy cvičení. Každá z rehabilitačních metod, kterou jsme vyzkoušeli, posunula Damiánka o obrovský kus vpřed, ale s postupem času přestaly všechny fungovat. Proto jsme se po poradě s lékaři rozhodli vyzkoušet speciální rehabilitaci na Neurorehabilitační klinice AXON. V AXONu se daří řadu nemocných dětí doslova postavit na nohy a rozchodit je. A to je přesně to, co potřebujeme.

Byli bychom rádi, kdyby tam Daminánek mohl absolvovat terapii s názvem „BabyKosmík“. Jedná se o jeden z nejintenzivnějších a nejúčinnějších způsobů rehabilitace u nás. Představuje jedinečný koncept spojující klasickou rehabilitaci s nejnovějšími objevy na poli neurologie a neuroplasticity mozku. Damiánek by pravidelně cvičil 2 hodiny denně po dobu 4 týdnů. Bohužel tuto terapii nezvládneme financovat. Obrátili jsme se proto na Patrona dětí a věříme, že nám lidé s dobrým srdcem pomohou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě