Aby se Jirka mohl připravovat do školy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook na školní přípravu, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Zuzana Botková
Patron příběhu

Zuzana Botková

učitelka

Komentář patrona

Pracuji jako pedagog včasné péče v předškolním klubu. Poskytujeme také podporu a doučování dětem ze základní školy. Jirkovi je sedm let, navštěvuje první třídu, kde prospívá, ale pochází ze sociálně znevýhodněného prostředí na okraji vyloučení ze společnosti. Jeho maminka je velice spolehlivá a odpovědná co se týče přístupu ke školním povinnostem a dokáže Jirku pozitivně ovlivnit. Ráda bych Patrona dětí požádala o osobní počítač pro Jirku, aby mohl pokračovat ve svém vzdělávání i v době koronavirové epidemie. Ve školním věku dítěte, kdy se tvoří základ osobnosti, by bylo dobré ho podpořit v seberealizaci a poskytnout mu ke vzdělání všechny prostředky. Mockrát vám děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,615 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh školáka Jirky, který si teď nemá jak udělat úkoly

Jirka je sedmiletý hoch, který letos nastoupil do první třídy. Paní učitelka si ho nemůže vynachválit. Zvláště vyniká ve čtení, ale co mu naopak dělá potíže, jsou počty. Přesto do školy chodí rád a v domácí přípravě nepolevuje. Koronavirová epidemie mu ale situaci neusnadňuje.

Všechny úkoly a učení jsou na internetu, ale Jirka bohužel nemá svůj vlastní počítač, ani v němu nemá přístup. Jeho rodina se nachází ve finanční tísni a má ještě tři mladší sourozence, takže pořídit mu notebook, kde by mohl dělat úkoly, nepřichází v úvahu. Znamená to ale, že mu utíká látka a nemá si jak procvičovat čtení, psaní a počítání.

Koronavirová epidemie zasáhla nás všechny, ale rodiny ve finanční tísni to mají ještě těžší. Je škoda, že tak šikovný žáček jako Jirka se teď nemá jak učit. Pojďme mu tedy pomoci. Přispět mu na notebook můžeme ještě dnes!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě