Aby se mohla Lucinka řádně připravovat do školy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook; zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Patricie  Turnová
Patron příběhu

Patricie Turnová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Lucinka je třináctiletá slečna. S její maminkou a mladším bráškou Pepíčkem jsem se seznámila v rámci sociálně aktivizační služby pro rodinu s dětmi, kterou začala rodina využívat počátkem tohoto roku. Maminka se o své děti vzorně stará. Ráda by dceři podala pomocnou ruku v oblasti vzdělávání. Lucinka je chytrá dívenka, která se ráda vzdělává a tím si tak rozšiřuje okruh svých vědomostí. Málokteré dítě škola tak baví jako právě Lucinku. Do školy chodila ráda nejen kvůli svým kamarádům, ale i kvůli novým informacím. Veškerá výuka v nouzovém stavu však momentálně probíhá online. Problém je v tom, že její maminka nemá finanční prostředky na pořízení notebooku pro studijní účely.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,568 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Lucinky

Lucinky zálibou jsou zvířata, především jednorožci. Také si ráda kreslí a má ráda gymnastiku. Jsem samoživitelka a kromě Lucinky se starám i o jejího mladšího brášku Pepíčka. Od 17. března tohoto roku jsem kvůli pandemii koronaviru musela jít na ošetřovné, abych zajistila péči o své dvě děti. V důsledku nouzového stavu jsem se ocitla ve finanční tísni, jelikož došlo k razantnímu poklesu příjmů. Od uzavření základní školy jsme se s dcerou potýkaly s problémy s výukou. Dcera nemá k dispozici funkční počítač, který nezbytně potřebuje pro přípravu do školy.

Proto jsem se rozhodla o pomoc požádat Patrona dětí, aby dcera mohla konečně plnit úkoly v klidu a v pohodě. Budu ráda za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě