neohrožený bojovník Domča

Domčovi 

na kroužek

Shaolinu

Aby se Domča mohl věnovat sportu, který ho opravdu baví a zároveň i léčí

Přispět můžete na
školné na 10 měsíců výuky tradičního Shaolinu v Czech Shaolin Temple a 10 víkendových soustředění
1 400 Kč
Zbývá 48 dní Cílová částka 19 000 Kč
Přispět Sdílet

Jedenáctiletý Domča je neobyčejně cílevědomý chlapec, který jde vždy za svým cílem. Žije v Bruntálu a chodí do páté třídy. Jeho největším koníčkem je bojový sport Shaolin Kung Fu. Má obrovské štěstí, že jeden z nejlepších učitelů v České republice, mistr Martin Lee, má v Bruntále školu Czech Shaolin Temple a Domča tam může pravidelně docházet. Sportu se věnuje už čtyři roky a za tu dobu získal na soutěžích u nás i v zahraničí celkem patnáct medailí. Naposledy to bylo v listopadu 2017 v polském Krakově, kde vyhrál první místo. Cvičení navíc zmírňuje projevy epilepsie, která se u něj projevila před pěti lety. Od té doby, co cvičí, se jeho stav zlepšil.  

Domča žije s maminkou samoživitelkou, která je v současné době na mateřské dovolené s Domčovým mladším sourozencem. Pro rodinu je finančně náročné udržet malého bojovníka ve sportu, zvlášť na takové úrovni. Na zaplacení školného, sportovních oděvů a víkendových soustředění už v rodinném rozpočtu nezbývají peníze. Domčova maminka by ráda našla nějaký způsob, jak svému synovi umožnit ve sportu pokračovat. Proto se obrátila na projekt PATRON dětí. Pomůžeme?

Martin Lee Patron příběhu učitel v Czech Shaolin Temple

Jsem Dominikův učitel v Czech Shaolin Temple. Dominik zde studuje již čtvrtým rokem. Je velice talentovaný, což se odráží i na jeho skvělých soutěžních výsledcích. Pochází z chudších poměrů a pro jeho maminku je financování všech soutěží a školného dost náročné. Dominik je navíc epileptik, ale od té doby, co začal cvičit, se jeho zdravotní stav zlepšil. Dar pro Dominika by maminka využila k proplacení školného a víkendových soustředění.

Jak to funguje

Sami si volíte příběh

Komu a kolik přispějete, záleží
jen na vás. Vyberte si příběh, který vás oslovil, a darujte, kolik chcete.

Stačí pár kliknutí

Odeslat dar nezabere ani minutu. Pomůžete i tím, že budete příběhy sdílet se svými přáteli. U kafe
i na Facebooku.

Všechno dětem

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete. Vždy také dostanete zprávu s důkazem o využití daru.

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?

Nechte nám na sebe kontakt, brzy se vám ozveme.