Domčovi na sluchadla

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sluchadla

Obrázek daru
Monika  Šafaříková
Patron příběhu

Monika Šafaříková

učitelka

Komentář patrona

Jsem třídní učitelka Dominika. Sluchadla, která nyní používá, nejsou vodotěsná, proto se nezúčastňuje některých akcí, které s třídním kolektivem podnikáme. S kvalitními, vodotěsnými sluchadly by však mohl se svými spolužáky absolvovat plavecký kurz a pobíhat venku za jakéhokoli počasí, což v současné době nemůže. Věřím, že se díky Patronu dětí a jeho dárcům podaří dát potřebnou částku na taková sluchadla dohromady.

Společně jsme vybrali
celou částku 43,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Dominika, který kvůli nevyhovujícím sluchadlům tráví hodně času sám

Svého sedmiletého syna Dominika vychovávám sama. Je to skvělý kluk, který je pro každou legraci. V jeho pěti letech se ale bohužel ukázalo, že trpí vadou sluchu. Momentálně nosí ta nejzákladnější naslouchadla, která nám uhradila pojišťovna, za což jsem moc ráda.

Domča chodí do 2. třídy a je moc šikovný. Jeho výsledky ale nejsou takové, jaké by mohly být, a to právě kvůli jeho stávajícím sluchadlům. Ta mu totiž umožňují slyšet spíše šum než výklad paní učitelky. Sluchadla navíc nesmí navlhnout. Právě tato skutečnost Domču bohužel vyčleňuje z kolektivu. Když jde celá třída na bazén, Domča nemůže. Když jdou spolužáci na procházku nebo na výlet a venku prší, Domča musí zůstat uvnitř. A to ho samozřejmě trápí.

Ráda bych mu dopřála voděodolná sluchadla, jako samoživitelka si je ale nemůžu dovolit. Proto se obracím na vás s žádostí o pomoc. Vím, že je Domča chytrý kluk, a nechci, aby byl diskvalifikován jen proto, že má nevyhovující sluchadla. Předem děkuji vám všem, kteří pomáháte.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě