Florbalistce Ivance na školní obědy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve škole na školní rok 2019/2020

Obrázek daru
Šárka  Karmazínová
Patron příběhu

Šárka Karmazínová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Ivančinu rodinu znám téměř 20 let, jsme sousedé. Ivanka je sportovně založená dívka, která se ráda hýbe. Ve škole hraje florbal se svojí starší sestřičkou Simonkou, ve volném čase se věnuje jízdě na kole, skákání na trampolíně a gymnastice. Maminka se o Ivanku a její sestřičku stará již několik let sama, a vždycky to zvládala. Nedávno se ale dostala do finanční tísně a potřebuji pomoc s úhradou Ivančiných školních obědů.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcerky Ivanky

Desetiletá Ivanka je svědomité a přátelské děvče. Chodí do 5. třídy a na vysvědčení mívá krásné známky. Dalo by se také říct, že je sportovní fanatik. Na světě snad neexistuje sport, který by ji nebavil. Společně se svojí sestřičkou chodí už 6 let na florbalový kroužek, v jehož rámci se dokonce účastní krajských soutěží. Třeba některou z mých dcer čeká úspěšná sportovní kariéra.

Já jsem samoživitelka, která se potýká s insolvencí. Vědomí, že mé děti za to nejsou zodpovědné, a přesto to na ně negativně působí, mě velmi tíží. Pracuji na tři směny, ale část mých příjmů jde pryč právě kvůli insolvenci. V našem rodinném rozpočtu tak nezbývají peníze na to, abych Ivance zaplatila školní obědy. A protože už nenacházím jiný způsob, jak finance na obědy sehnat, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě