Fotbalová výbava pro brankáře Domču a Matěje

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

vybavení na fotbal – 1x chrániče, 1x rukavice, teplákové soupravy a sportovní bundy na zimu

Obrázek daru
Tomáš  Tesař
Patron příběhu

Tomáš Tesař

pracovník OSPOD

Komentář patrona

Maminka dvou šikovných fotbalových brankářů se dlouhodobě potýká s hmotnou nouzí. Její jediný příjem tvoří sociální dávky, alimenty od otce dětí bohužel nechodí. Snažím se jí pomáhat řešit její nepříznivou životní situaci, ještě je však před ní dlouhá a trnitá cesta. Její synové, Matěj a Domča, jsou talentovaní kluci, pro které je fotbal vším. Pojďme jim proto přispět na fotbalovou výbavu, bez které se nemohou účastnit zápasů. Část výbavy už kluci díky Patronovi dětí mají, ještě ale potřebují chrániče, rukavice a teplé oblečení na zimní tréninky.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,844 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh dvojčat, která jsou na fotbalovém hřišti jako doma

Jedenáctiletá dvojčata Matěj a Domča nadevše milují fotbal. Hrají ho už hezkou řádku let a pravidelně dochází na tréninky se svým týmem. Každou volnou chvilku tráví na hřišti nebo si jen tak kopou s míčem před panelákem.

Protože kluci rostou jako z vody, musí jim maminka čas od času pořídit nové kopačky, dresy nebo třeba rukavice a chrániče (oba jsou brankáři). Část z této výbavy už kluci díky Patronovi dětí mají, něco jim ale pořád chybí. Pro tréninky v zimě například potřebují pořádné teplákové soupravy i bundy, maminka ale na jejich koupi nemá peníze.

O svá dvojčata se totiž stará sama. Jejich otec se na výchově nepodílí a bohužel ani nehradí výživné. Maminka se navíc ocitla bez práce a aktuálně je hlášená na úřadu práce. Snaží se svou situaci řešit, zatím se to ale moc nedaří, proto si nemůže pořízení fotbalové výbavy dovolit.

Protože však nechce kluky připravit o to, co mají nejraději, obrací se znovu na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě