Kočárek pro roční Viktorku a malé miminko

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kočárek pro dvě děti; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Michaela  Šrámková
Patron příběhu

Bc. Michaela Šrámková

sociální pracovnice sociálně aktivizační služby

Komentář patrona

S rodinou malé Viktorky se znám z výkonu své profese už několik měsíců. S maminkou spolupracuji na řešení její nepříznivé životní situace, proto vím, že momentálně řeší sourozenecký kočárek, který je pro ni nezbytností. Vychovává totiž dvě velmi malé děti (Štefánek 2 roky, Viktorka 1 rok) a třetí je na cestě. Sourozenecký kočárek by jim velmi ulehčil život, jelikož je téměř nepředstavitelné, že by se s takto malými dětmi měla pohybovat bez kočárku. Protože na něj ale nemá peníze, prosí o příspěvek Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,703 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh rodiny, která se stěhuje do azylového domu

Jsem maminkou dvou úžasných dětí, dvouletého Štefánka a roční Viktorky, o které se starám sama. Zatím bydlíme v dětském centru, v únoru bychom se ale měli přestěhovat do azylového domu. Přibližně ve stejné době se naše rodina rozroste o miminko.

Pro své děti bych nyní potřebovala sourozenecký kočárek, bohužel na něj ale nemám dostatek peněz. S miminkem se však bez kočárku nikam nedostanu a Viktorka se teprve učí chodit. Vůbec si nedokážu představit, jak bych bez něj s dětmi chodila například k lékaři nebo na nákup.

A protože nemám nikoho, kdo by mi mohl pomoci, obracím se na Patrona dětí. Za jakoukoli pomoc budu nesmírně vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě