Kojenecká výživa pro Štěpánku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kojeneckou stravu a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Václav  Hovorka
Patron příběhu

Mgr. Václav Hovorka

sociální pracovník

Komentář patrona

Děti znám prostřednictvím spolupráce s jejich otcem. Děti žijí v sedmičlenné rodině v bytě. Zdá se, že se jim dostává slušné výchovy a dostatku rodinné lásky, avšak celá rodina denně čelí materiální tísni. Otec se potýká s četnými zdravotními problémy, je v invalidním důchodu, matka na mateřské. Rodina v minulosti řešila potřeby pro okamžité materiální zaopatření dětí půjčkami, a tak skončila v insolvenci, kterou momentálně poctivě splácí. Rodiče se o děti starají vzorně, avšak každodenně na hranici finanční únosnosti, což se negativně podepisuje i na zdravotním stavu otce, který veškeré záležitosti řeší. Děti sice nehladoví, jsou ošacené, ale jejich největším luxusem a výdobytkem je zaplacená škola v přírodě. Příspěvek na kojeneckou výživu a hygienické prostředky pro Štěpánku finančně ulehčí celé rodině, což jistě napomůže psychické pohodě jich všech.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Štěpánka je roční holčička, čiperná a hodně usměvavá. Žije s maminkou, tatínkem a čtyřmi staršími sourozenci. Tatínek je v invalidním důchodu a maminka na mateřské dovolené. Rodina trpí akutním nedostatkem peněz. Maminka s tatínkem se také potýkají s insolvencí, která potrvá až do roku 2021. Po zaplacení všech nezbytných výdajů už jim nezbývá skoro nic – žijí pod hranicí životního minima.

Pro rodiče je často obtížné zajistit svým dětem vše potřebné. Proto se obrátili na Patrona dětí s prosbou o příspěvek na kojeneckou stravu a hygienické potřeby. Moc by jim to pomohlo a za ušetřené peníze by mohli starším dětem nakoupit potřeby do školy. Tatínek věří, že časem budou schopni zase všechno zvládat sami, jen musí přečkat těžké období. Předem děkují všem, kteří pomáhají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě