Kroužek aerobiku pro Gábinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek aerobiku, závodní dres a boty

Obrázek daru
Markéta  Halaštová, DiS.
Patron příběhu

Markéta Halaštová, DiS.

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

Gábinku, žačku 2. třídy, znám od jejích čtyř let. V minulém roce začala navštěvovat kroužek aerobiku a díky podpoře Patrona dětí byla dokonce v létě s kroužkem na svém prvním příměstském táboře. Moc se jí tam ve společnosti kamarádek líbilo a doma teď každou volnou chvíli využívá k cvičení naučené sestavy. Gábinka by chtěla kroužek aerobiku navštěvovat i v letošním roce, maminka ale z rodinného rozpočtu po zaplacení bydlení a základních potřeb není schopna peníze na kroužek a nutné sportovní vybavení ušetřit. Proto se rozhodla požádat o pomoc vás. Gábinka je kamarádská, užívá si společnost dětí a v kroužku se přirozeně zapojuje do kolektivu vrstevníků. Tanec a kamarádi jí vždy vykouzlí úsměv na tváři.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh Gábinky, která má ze všeho nejraději aerobik

Osmiletá Gábinka v září nastoupila do 2. třídy. Ve škole se jí líbí, domů mi nosí skoro samé jedničky. Je veselá a přátelská a spolužáci si ji moc oblíbili. Myslím si, že do školy chodí tolik ráda hlavně kvůli nim. Pravidelně také navštěvuje kroužek aerobiku a strašně ji to baví. Já si ale momentálně nemohu dovolit její oblíbený kroužek financovat.

Gábinku totiž vychovávám sama. Od jejího otce jsme musely odejít, protože hodně pil a byl agresivní. Nakonec byl odsouzen za domácí násilí a nyní je už 3. rokem ve vězení. Posílá mi sice 500 korun výživné, které mu určil soud, to ale na zaplacení kroužku nestačí. Snažím se Gábince dopřát vše, co potřebuje a co jí dělá radost, po úhradě nájmu, energií, potravin a nezbytných školních potřeb mi už ale na nic jiného nezbývají peníze.

Gábinka má aerobic moc ráda a cvičení ji ohromně baví. Má za sebou už 2 vystoupení a musím říct, že jsem na ni nesmírně hrdá. Proto vás moc prosím o pomoc. Nechci, aby se kvůli tomu, že máme málo peněz, musela vzdát svého oblíbeného sportu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě