Kroužek florbalu pro Aleše

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek florbalu

Obrázek daru
Bc. Miluše  Lelovská
Patron příběhu

Bc. Miluše Lelovská

referent - sociální pracovník OSPOD

Komentář patrona

Alešova rodina se do našeho správního obvodu přistěhovala v březnu roku 2018. Maminka žije sama se třemi dětmi, společně bydlí v podnájmu. Po uhrazení bydlení, stravy a základních životních potřeb rodiny jí už ale nezbývají další prostředky na úhradu zájmových kroužků dětí. Aleš je od narození sluchově postižený a nosí naslouchátka. I přes tento hendikep je však zařazen do běžné základní školy. Paní učitelka ho velice chválí za to, jak se se svým postižením pere a jak se snaží zařadit mezi zdravé spolužáky. Aleš by nyní rád spolu se svými kamarády ze školy navštěvoval kroužek florbalu. Chce se vyrovnat zdravým spolužákům, a tohle je pro něj skvělá příležitost.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého syna, který miluje florbal

Jsem maminkou desetiletého Aleše, který neslyší na obě uši. Musí nosit naslouchadla, ale už si na ně docela zvykl. Aleš chodí do běžné školy, kde je mezi zdravými dětmi. Je to šikovný kluk, kterého paní učitelka chválí. Ničeho se nebojí a ve všem se chce vyrovnat svým spolužákům. Jen tak se nevzdává a já jsem na něj moc pyšná.

Aleš má hodně rád pohyb. Miluje florbal a jízdu na kole, rád si rovněž zatančí. Svůj volný čas pak nejraději tráví s kamarády. Aleš nesnáší nudu, takže pořád vymýšlí, co by se tak dalo ještě podniknout.

Snažím se, aby se mohl věnovat všemu, co ho opravdu baví, aby měl radost ze života. A pokud by mohl navštěvovat kroužek florbalu, jeho radost by byla nezměrná. Protože se ale sama starám o 3 děti, nezbývají mi na úhradu jakýchkoli kroužků peníze.

Je těžké, když musíte synovi říct, že nemůže chodit na sport, který tolik miluje. Protože však pro něj udělám všechno na světě, rozhodla jsem zkusit své štěstí a požádat o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě