Kroužek fotbalu pro budoucí hvězdu Oliverka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalový kroužek na celý rok

Obrázek daru
Kristýna Kabátová
Patron příběhu

Kristýna Kabátová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jsem kamarádkou Oliverkovy maminky, která se o svého syna stará sama. Nyní se bohužel ocitli v těžké životní situaci, kdy jsou téměř bez finančních prostředků. Oliverek by rád chodil hrát fotbal, maminka mu ale kroužek zaplatit nemůže. Poté, co uhradí školné ve školce, jí už žádné peníze navíc nezbývají.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Čtyřletý Oliverek je šikovný fotbalista, který hřiště a fotbalový míč přímo zbožňuje. Jednou by si přál být nejlepším fotbalistou na světě a já nepochybuji o tom, že se jím stane. Často mu říkám, že v životě může být, čímkoli jen bude chtít, ale musí se hodně snažit a pracovat na sobě. Je to zdravý a veselý kluk a já jsem na něj moc pyšná.

Oliverek bohužel vyrůstá bez otce, mezi samými ženami. Jediné mužské vzory potkává právě na fotbale. Bydlíme v malém bytě, kde s námi žije ještě Oliverova babička.

Naše finanční situace není veselá. V současné době nepracuji, protože se potýkám s depersonalizačním a derealizačním syndromem (osoby trpící derealizací či depersonalizací často neprožívají hluboké emoce, bývají apatičtí, těžko sami sebe motivují k činnosti). Je to pro mě hodně nepříjemný stav, ale pracuji na tom, abych se brzy uzdravila.

Přála bych si, aby dospělý Oliverek jednou mohl říct, že měl šťastné dětství. Malý Oliverek je šťastný, když může hrát fotbal. Bohužel mu tuto jeho radost nemohu dopřát. V rodinném rozpočtu na to nemáme peníze. Proto Vás prosím o podporu a pomoc. Všem z celého srdce děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě