Kroužek mažoretek pro Haničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek mažoretek, kostým a hůlku

Obrázek daru
Jana  Polčáková
Patron příběhu

Jana Polčáková

učitelka

Komentář patrona

V roce 2018 maminka dvou dětí, Jonáška a Haničky, našla odvahu začít nový život. Přestěhovala se do jiného města a našla dětem školku, kde se jim moc líbí. A právě tam jsem poznala Haničku i jejího staršího brášku. Maminka se o své děti vzorně stará, Hanička i Jonášek chodí hezky a čistě oblečení. Z Haničky, která zpočátku působila zakřiknutě a vystrašeně, je v současné době veselá a sebevědomá holčička. A já bych vás touto cestou ráda požádala o finanční příspěvek, který Haničce umožní navštěvovat svůj vysněný kroužek mažoretek. Maminka si totiž zaplacení kroužku nemůže dovolit.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,050 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Haničky, která bydlí s bráškou a maminkou samoživitelkou

Čtyřletá Hanička je hodná a učenlivá holčička, ráda kreslí, zpívá a tančí. Už dlouho všude vypráví, že z ní jednou bude opravdová mažoretka a bude mít hezký kostým i hůlku. A protože by jí maminka ke splnění tohoto snu ráda přiblížila, začala hledat kroužek mažoretek, kam by Hanička mohla docházet. Malá tanečnice má rytmus v krvi a je jasné, že jí to půjde.

Maminka nakonec vhodný kroužek našla, problém je však v tom, že si nemůže dovolit ho financovat. O Haničku a jejího šestiletého brášku Jonáška se totiž stará sama. Jejich otec i přes všechny soudy a soudní nařízení stále neplatí výživné a nevypadá to, že by s tím chtěl v dohledné době začít. Maminka však zvládne uhradit jen to nejnutnější, na volnočasové aktivity dětí jí peníze nezbývají. Proto se rozhodla požádat o příspěvek na kroužek mažoretek Patrona dětí.

P. S. Jména dětí v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě