Kryštofovi na jezdecké sedlo

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

jezdecké drezurní sedlo

Obrázek daru
Jitka  Biernatová
Patron příběhu

Jitka Biernatová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kryštofa znám z jezdeckého oddílu Mušketýr, kam chodí s mojí dcerou. Instruktoři v klubu se snaží děti učit samostatnosti, zodpovědnosti a píli – a přesně takový Kryštof je. Je to hodný, kamarádský a ochotný kluk, který svědomitě plní své úkoly. Kryštof si z kapesného a za pomoci dědy zaplatil jezdecké sedlo. Byl šťastný, že je jen jeho, a úspěšně s ním závodil. Měl ho uschované v klubu, který však někdo vykradl. Zloděj vzal 4 sedla, přičemž jedno z nich bylo Kryštofovo. Maminka mu teď nemůže koupit nové, protože na to po rozvodu s Kryštofovým otcem nemá peníze. Protože jim chci pomoci, rozhodla jsem se stát patronkou jejich příběhu a věřím, že společně dostatek peněz na nové sedlo vybereme.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Kryštofa, kterému zloději ukradli jezdecké sedlo

Třináctiletý Kryštof navštěvuje čtvrtým rokem sportovní klub Mušketýr, kde se věnuje jízdě na koni. Tráví tam hodně času, protože koně má snad nejraději na světě. V klubu si také našel spoustu kamarádů, které považuje za svoji druhou rodinu.

Kryštof je šikovný kluk, který po celý rok šetřil na jezdecké sedlo. Byl nadšený, když měl konečně dost peněz a mohl si ho koupit. Nové sedlo si nechával zamčené v klubu ve skříni, 15. listopadu však jízdárnu navštívili zloději a všechny věci ze skříně odnesli. Kryštof tak o své sedlo přišel. Ví, že za to nemůže, ale vnitřně má pocit, že všechny zklamal.

Kryštof je uzavřený kluk, který své pocity drží v sobě. Je ale jasné, že se ho to nesmírně dotklo. Když jsme se s jeho otcem v minulém roce rozváděli, byl Kryštof u koní skoro pořád. Koně mu vždycky pomáhali se vyrovnat s nehezkými věcmi v životě. Proto bych si moc přála, aby měl znovu své vlastní sedlo, na kterém může závodit i jezdit na projížďky.

Dala bych cokoli za to, abych mu ho mohla sama koupit, bohužel to ale není v mých finančních možnostech. Pomůžete mi, prosím, s tím, aby byl Kryštof zase šťastný?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě