Letní tábor pro Adrianku a Patrika

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor pro 2 děti; dar zajišťuje Eldorádo z.s.

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi již 4 roky. Aktuálně se jim snažím být oporou v situaci, kdy tatínek zůstal sám na své 4 děti. Matka od nich nedávno odešla, rodině se ale paradoxně ulevilo. Byla totiž často opilá, vulgární a agresivní. Dnes o své děti nejeví zájem. Tatínek se ze všech sil snaží své děti zabezpečit, na některé „nadstandardní“ věci a zážitky mu však peníze nezbývají. Nemůže si tak dovolit financovat letní tábor, kam by rádi odjeli nejmladší členové rodiny, Adrianka s Patrikem. Oba si přejí zažít pořádné dobrodružství, díky kterému by na chvilku zapomněli na všechny starosti, které doma vnímají. Pojďme jim společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,160 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh svých dětí, které vychovává sám

Adrianka (9 let) a Patrik (8 let) jsou mé nejmladší děti, které společně s jejich dvěma staršími brášky vychovávám sám. Ještě před rokem s námi bydlela jejich maminka, pak ale své děti opustila. Bohužel totiž našla zálibu v alkoholu, což se samozřejmě promítlo i do rodinného života. Čím víc pila, tím agresivněji se chovala a děti to všechno samozřejmě vnímaly. Vím, že maminku postrádají, zvláště Adrianka, která je teď jedinou dívkou mezi samými kluky. Bez křiku, urážek a agrese je nám však lépe.

Vyjít jen s jedním platem pro mě není snadné. I když se snažím, aby dětem nic nechybělo, jsou věci, na které mi nezbývají peníze. Adrianka by například chtěla odjet s Patrikem na letní tábor, já si ale nemohu dovolit jim ho zaplatit.

Adrianka i Patrik jsou hodné a hravé děti, pro které by byl tábor splněným snem. Těší se, až budou řádit venku, najdou si nové kamarády a na chvilku zapomenou na vše zlé, co se u nás dělo. K tomu, aby spolu takové dobrodružství mohli zažít, však potřebuji vaši pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě