Lukáškovi na plenky a jídelní židličku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

zásobu plenek, hygienických potřeb a jídelní židličku; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Sabina  Zelinková
Patron příběhu

Bc. Sabina Zelinková

referentka oddělení sociální péče

Komentář patrona

S maminkou Lukáška spolupracuji v rámci výkonu svého povolání. Maminka je samoživitelka se dvěma dětmi – kromě Lukáška má ještě starší dcerku Terezku. Maminka je v současné době na rodičovské dovolené a ve svém okolí nemá nikoho, kdo by jí mohl děti pohlídat. Sehnat si nějaký přivýdělek tak pro ni není snadné. Maminka se nyní nachází v tíživé finanční situaci a potřebovala by pomoci s pořízením plenek a hygienických potřeb.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,125 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh malého Lukáška, který vyrůstá bez tatínka

Jsem maminkou dvou krásných dětí – patnáctileté Terezky a půlročního Lukáška. Své děti vychovávám sama. Terezky tatínek na výchovu své dcerky přispívá, Lukáškův otec naopak výživné nehradí. Zatím není ani uveden v rodném listě. Neustále slibuje, že na matriku dorazí, zatím se tak ale nestalo. Výživné i zapsání do rodného listu nyní řeším soudní cestou.

S dětmi bydlíme na malém městě. Každý měsíc se snažím vše poplatit, ale někdy je to hodně těžké. Občas Lukáška pohlídá jeho sestřička Terezka, tak si mohu jít přivydělat. Protože má ale sama své povinnosti (úkoly a přípravu do školy), ne vždy je to možné.

Finančně tak na tom nejsme nejlépe. Někdy se musím těžce rozhodovat, co z nejnutnějších věcí koupím a co už raději ne. Proto bych vás ráda poprosila o příspěvek na plenky a hygienické potřeby pro Lukáška. Moc bych si pro něj přála také jídelní stoličku, protože už začíná sedět a my doma bohužel nemáme ani jídelní stůl s židlemi. Budu ráda za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě