Malířský kurz pro Káťu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

malířský kurz v rámci výuky na střední odborné škole designu

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S Káti maminkou se známe už dlouho a jsme kamarádky. Káti rodina se ocitla ve špatné finanční situaci. Zejména kvůli špatným rozhodnutím ze strany otce se dostali do dluhů. Káťa nyní musí v rámci studia absolvovat malířský kurz, na který nemá maminka peníze. Malířský kurz je ale povinný, bez něj nebude moci Káťa dokončit střední školu. Pojďme jí proto společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,450 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jsem maminkou tří dětí, o které se starám sama. Káťa (18 let), Maxík (12 let) a Sofinka (10 let) jsou skvělé děti, které se ve škole velmi snaží a doma mi moc pomáhají.

Jejich otci bylo soudně stanoveno výživné, které ale poslední dobou neplatí. Na výživném jsme však finančně závislí, protože i když mám práci, nevydělávám tolik, abych byla schopna poplatit náklady na bydlení pro nás čtyři, jídlo, oblečení, školní a mimoškolní aktivity.

Káťa už od první třídy navštěvovala výtvarný obor v ZUŠ. Moc ji to bavilo, a protože je i hodně šikovná, šla studovat grafický design. V rámci výuky je na začátku 3. ročníku povinný malířský kurz, na který si musí rodiny přispívat samy. Pokud se však Káťa kurzu nezúčastní, nebude klasifikována a nebude jí umožněno školu dokončit. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě