Muzikálový kroužek pro Gábinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

muzikálový kroužek

Obrázek daru
Mgr. Michaela  Vacková
Patron příběhu

Mgr. Michaela Vacková

učitelka

Komentář patrona

Gábinka je žákyní naší školy a je hudebně velmi nadaná - zpěv a hudba jsou její život. Gábinka si často nevěří, má obavy ze selhání, strach, že zklame. Od svých vrstevníků se liší tím, že věci hodně prožívá, takže někdy není snadné jí porozumět. Vše se však obrátilo k lepšímu, když dostala příležitost zpívat. Mohla konečně ukázat, co v ní je, v čem je dobrá a jaké zlato v hrdle ukrývá. Zájem o ni samotnou ji neuvěřitelně změnil. Moc ráda a s velkým nadšením také veřejně vystupuje. Tuto možnost měla již mnohokrát ve škole, v místním kostele a na benefičních koncertech. V naší škole s úžasem sledujeme její pokroky, jak rychle rozvíjí svůj talent s pomocí dalších zkušených učitelů. Pravidelné hodiny zpěvu a dojíždění jsou však nesmírně náročné na čas i finance. Maminka tuto aktivitu zvládala financovat s velkými obtížemi, v současné době to už ale nejde. Gábinka tak nemůže hodiny zpěvu navštěvovat.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jmenuji se Drahoslava a jsem maminkou devítileté Gábinky. Žijeme spolu v malé vesnici, v zateplené chatě. Gábinka je už od narození bez tatínka, takže všechno musíme zvládat samy.

Moje dcerka má obrovský pěvecký talent, který bych ráda co nejvíce podporovala. Zpívá v podstatě pořád – doma, ve škole, na veřejných akcích. Dokonce se zúčastnila i jednoho konkurzu na muzikál. Zpěvem opravdu žije a chce jeho prostřednictvím šířit radost a lásku.

Moc by chtěla chodit do muzikálového kroužku, v našem rozpočtu na něj ale nejsou peníze. Gábinka to tam má moc ráda, ale kvůli nedostatku peněz ho teď nemůže navštěvovat. Je z toho strašně nešťastná. Proto prosím o pomoc s hrazením právě tohoto kroužku. Děkuji všem.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě