Palanda pro fotbalisty Davídka a Nikolase

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu včetně matrací a úložného prostoru; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Nikola  Hrubá
Patron příběhu

Mgr. Nikola Hrubá

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Davídka a Nikolase spolupracuji v rámci poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Chlapci žijí se svými rodiči a 3 sourozenci v pronajatém bytě 1+1. Oba rodiče pracují, přesto jejich finanční situace není veselá. Davídek s Nikolasem spí na matracích na zemi, což pro jejich zdravý vývoj není vůbec vhodné. Rodiče to vědí, a i když se ze všech sil snaží našetřit na pořádné postele, bohužel se jim to nedaří. Proto bych vás chtěla poprosit o finanční příspěvek na postel, konkrétně palandu, která bráškům kromě pořádného spánku zajistí i soukromí, jež v malém bytě oba postrádají.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,530 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh brášků, kteří spí na matracích na zemi

Davídek (12 let) a Nikolas (10 let) jsou dva bráškové, kteří sdílejí nadšení pro fotbal. Hodně času proto tráví venku, kde buď sami, nebo ve společnosti svých kamarádu běhají s míčem a představují si, že hrají na velkém stadionu plném fanoušků. Občas si do míče kopnou i doma, protože ale bydlí s rodiči a dalšími třemi sourozenci v bytě 1+1, moc si tam nezahrají.

Děti vyrůstají v láskyplném prostředí a rodiče dělají všechno pro to, aby jim nic nechybělo. Oba pracují, jejich příjem ale stačí pokrýt jen to nejdůležitější. Jakýkoli nadstandardní výdaj je už mimo jejich finanční možnosti. Jenže Davídek s Nikolasem potřebují nové postele. Zatím spí na matracích na zemi, což není ideální ani pro jednoho. Nikolas má navíc problémy s ledvinami, a protože se občas překulí na chladnou zem, jeho zdravotní potíže se jen zhoršují.

Aby měli kluci naději, že jednou své vysněné postele budou mít, obrátili se jejich rodiče na Patrona dětí s žádostí o příspěvek. Pojďme jim společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě