Plenky pro dvojčátka Matyáška a Tobiáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

pleny, dětskou kojeneckou stravu a kosmetiku, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Jitka Obrová
Patron příběhu

Jitka Obrová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem klíčovou pracovnicí maminky Matyáška a Tobiáška. V těhotenství byla ve velmi tíživé sociální a osobní situaci, kdy ji otec očekávaných dvojčátek vyhodil ze společného bytu v době, kdy ho nejvíc potřebovala. Naštěstí jsou chlapci zdraví a maminka se situaci postavila čelem, o chlapce se řádně stará a pečuje o domácnost. Otec se bohužel k otcovství dosud nepřiznal, neplatí žádné výživné, dokonce se nepřijel na syny ani podívat. Náklady na výživu a péči dvojčat jsou vysoké. Maminka se snaží ušetřit, jak se dá, ale náklady jí stále stoupají, zejména za spotřebu plenek, hygienických potřeb, léků a dětské výživy. Žádá proto o příspěvek na toto zboží a jakoukoliv pomoc upřímně děkuje.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,433 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých dvojčátek Matyáška a Tobiáška

Matyášek a Tobiášek jsou sice malá miminka, ale už se hlásí k světu. Jsou to velcí jedlíci a všechno je zajímá. Bohužel se s celou rodinou nachází ve velmi obtížné situaci, která mi brání jim zajistit všechno to, co by pro děti mělo být samozřejmostí.

Otec Matyáška a Tobiáška mě během těhotenství vyhodil z bytu ve chvíli, kdy jsem ho nejvíc potřebovala. Dosud se na chlapce nepřijel podívat, ani o ně nejeví zájem. Neměla jsem kam jít a měla jsem strach, že by se mohlo něco stát mě, dceři, nebo chlapečkům. Chlapci jsou naštěstí zdraví. Žijeme zatím všichni čtyři v jedné místnosti v azylovém domě, ale věřím, že chlapečkům a jejich starší sestřičce brzy poskytnu bezpečný a útulný domov.

Bohužel mé příjmy jsou tak nízké, že mi často nezbývají peníze na nákup plenek nebo hygienických potřeb pro miminka. Mateřské mléko jsem musela nahradit dětskou výživou a ta také něco stojí. Věřím, že se brzy postavím na vlastní nohy a zvládnu děti sama, ale teď se k Vám obracím s prosbou o pomoc a doufám v jakýkoliv příspěvek na plenky, výživu nebo hygienické potřeby pro dvojčátka. Mnohokrát děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě