Pohybové kroužky pro Míšu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

zájmové kroužky – členský příspěvek na kroužek házené na celý rok a kroužek jumpingu na 2. pololetí

Obrázek daru
Jitka  Uhlířová, DiS.
Patron příběhu

Jitka Uhlířová, DiS.

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Míšu jsem poznala díky spolupráci její maminky s naší službou. V loňském roce jsme společně řešily Míšino začlenění do kolektivu dětí, s čímž měla potíže, a také úpravu péče po rozchodu jejích rodičů. Míša by moc ráda navštěvovala kroužek házené a tzv. jumpingu, protože na to ale maminka nemá peníze, obrátila se s mojí podporou na Patrona dětí. Věřím, že se najdou dárci, kteří tuto šikovnou dívku podpoří. Pomoc si totiž opravdu zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,665 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Míši, která miluje pohyb

Dvanáctiletá Míša je citlivá a vnímavá dívka, která mi doma hodně pomáhá. A prý to dělá ráda. Navštěvuje 7. třídu a od loňského roku chodí do kroužku házené. I když má pohybu celkem dost, přišla nedávno domů s tím, že by ráda vyzkoušela tzv. jumping ve Středisku volného času. Od nového kroužku si slibuje spoustu legrace a také příležitost, jak poznat nové kamarády. Míša je totiž uzavřenější a chvíli jí trvá, než se skamarádí.

Jsem moc ráda, že má přirozenou touhu se hýbat, u teenagerů to není vždy samozřejmostí. Problém je ale v tom, že jako samoživitelka nemám dost peněz na to, abych jí zaplatila roční členský příspěvek na kroužek házené, natož kroužek jumpingu. Protože jí však chci ve sportu podporovat, rozhodla jsem se zkusit své štěstí a požádat vás o příspěvek. Já i Míša vám předem moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě