Postel pro malého obdivovatele bagrů Boríska

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel s matrací; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Sofie  Skřipská
Patron příběhu

Bc. Sofie Skřipská

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Borísek je chlapeček, který neměl nejšťastnější start do života. Jeho tatínek ho totiž opustil už před narozením, a tak teď mají s maminkou jen jeden druhého. Maminčiny příjmy jsou bohužel dost nízké, proto šetří, kde se dá. S Borískem žijí z rodičovského příspěvku a alimentů, které jim otec chlapce téměř dva roky neposílal. Mamince nyní chybí peníze na pořízení postele, kterou Borísek nutně potřebuje. V jeho věku se už do malé dětské postýlky téměř nevejde. Pojďme mu na pořádnou postel přispět.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,824 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka nemá dostatek peněz na pořízení postele pro svého synka

Dvouletý Borísek miluje bagry. Nejraději by měl talíř i hrníčky s obrázky bagrů, oblečení potištěné bagry a úplně nejlepší by bylo, kdyby s maminkou v jednom pořádném bagru mohli bydlet.

Tohle přání mu maminka nejspíš nesplní, ráda by mu ale pořídila postel, která Borískovi poskytne nejen místo pro kvalitní a klidný spánek, ale také prostor pro hraní. Borísek zatím spí v dětské postýlce, do které se už ale vejde jen stěží.

Pořízení nové postele však zatím není v maminčiných finančních možnostech. Pobírá sice rodičovský příspěvek a výživné od Borískova otce, po úhradě všech nutných nákladů na život jí ale nezbyde téměř nic. A protože Borísek roste jako z vody a do malé postýlky se za chvilku už nesloží, rozhodla se požádat o pomoc s koupí postele Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě