Postel pro muzikanta Honzu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Sophia  Dvořáková
Patron příběhu

Sophia Dvořáková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Honza je šikovný kluk, který si hned každého získá. Poznala jsem ho díky spolupráci s jeho maminkou, pomáhám jí řešit situace, se kterými si neví rady. Honza chodí do 6. třídy a není to s ním vždy snadné. Je to ale hodný kluk, jen má o něco více temperamentu. Od té doby, co začal chodit do sboru, s ním však umí lépe pracovat. Dokonce si i svědomitěji plní školní povinnosti. Honza má svůj sen – rád by byl dobrým člověkem a rozvíjel své hudební nadání. Nechce, aby se za něj jeho blízcí nebo on sám styděli, a tak nyní ke vzdělání i zpěvu přistupuje s velkou motivací a nadšením. Vedle svých koníčků se také věnuje svému mladšímu bráškovi. Rodina se nedávno stěhovala a Honza potřebuje novou postel. Maminka, která se sama stará o tři děti, mu ji ale pořídit nemůže. Proto prosí o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,061 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého hudebně nadaného synka

Třináctiletý Honza moc rád a krásně zpívá, proto chodí do sboru. Nesmírně si užívá koncerty, o kterých mi doma vydrží hodiny vyprávět. Jsem na něj moc pyšná a přála bych mu, aby se zpěvem mohl jednou živit.

Nedávno jsme se s Honzou a jeho dvěma sourozenci přestěhovali do nového podnájmu. Většinu nábytku máme ze sběrného dvora, protože si nemůžu dovolit nový, ráda bych ale Honzovi pořídila pořádnou postel. Při svých aktivitách potřebuje být odpočatý, což se mu po spánku v nevyhovující posteli nedaří.

Bohužel si však výdaj v podobě postele nemůžu dovolit, a tak vás moc prosím o pomoc. Sama to teď nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě