Postýlka pro kouzelnici s modelínou Libušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Valerie  Némethy
Patron příběhu

Valerie Némethy

terénní asistentka sociálně aktivizační služby

Komentář patrona

Libuška je energické a milé děvčátko. S láskou pečuje o své roční sourozence dvojčata a moc ráda s maminkou vaří a pomáhá s úklidem. Libuška nyní potřebuje postýlku, zatím totiž žádnou nemá. Kvalitní postel je důležitá pro její pohodlné a kvalitní spaní a snění, zároveň také bude místem pro hru. Vzhledem k tomu, že se ale maminka stará sama o tři děti, nejsou doma na novou postel peníze. Pojďme proto rodině přispět. Bez pomoci bude spát Libuška pořád na zemi.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,848 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své dcerky

Čtyřletá Libuška je společenská holčička, takže se cítí dobře mezi dětmi ve školce. Baví ji tvořit s modelínou, ráda tancuje a asistuje mi při vaření i v domácnosti. Ráda se angažuje také v péči o své dva mladší sourozence, roční dvojčátka Sabrinku a Patrika. Krásně si s nimi hraje, povídá a vysvětluje, jak to na tom světě vlastně chodí.

Děti jsou mojí radostí, na jejich péči jsem ale sama. Jejich otec od nás odešel krátce před tím, než se narodila dvojčata. Poznali jsme se v dětském domově, kde jsme oba vyrůstali, a byli jsme si opravdu blízcí. Náš vztah ale nevyšel a on odešel k jiné ženě.

O Patronovi dětí jsem se dozvěděla na internetu a dlouho jsem přemýšlela, jestli mám požádat o pomoc. Libuška totiž potřebuje novou postel, zatím spíme obě na zemi. A protože nemám nikoho, koho bych mohla požádat o pomoc, nakonec jsem se rozhodla Patrona dětí kontaktovat. Teď před Vánoci si totiž nepřeji nic jiného než to, aby měla moje dcerka svoji postýlku, která bude představovat klidné a pohodlné místo ke spánku a také království, kde si bude schraňovat všechny své poklady.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě