Příspěvek na základní potřeby pro Barborku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka, která má za sebou onkologické onemocnění, potřebuje naši pomoc

Jsem rozvedenou maminkou 4 dětí, dvě už jsou ale dospělé a mají své životy. Ve společné domácnosti se mnou tak žije desetiletý Lukášek a šestnáctiletá Barborka. Jejich otec na každého z nich platí alimenty ve výší 2 000 korun měsíčně, já pobírám částečný invalidní důchod 4 511 korun. Mám za sebou totiž onkologické onemocnění, 2 operace a 25 dávek ozařování. A protože mi lékaři z břicha vyoperovali 47 lymfatických uzlin, trpím na lymfedémy, což jsou lymfatické otoky.

I přes všechny své zdravotní problémy jsem se snažila si přivydělávat na brigádách, protože jinak bych vše potřebné uhradit nedokázala. Kvůli pandemii koronaviru jsem však o své brigády přišla, a protože jsem pracovala na dohodu o provedení práce, nemám nyní nárok ani na ošetřovné. Tím se naše finanční situace stala kritickou.

Ráda bych vás proto prostřednictvím Patrona dětí požádala o příspěvek na základní potraviny, léky a hygienické potřeby. Díky tomu mi zůstanou peníze na nájem a já se zbavím obrovské stresové tíže, která leží na mých ramenou.

P. S. Jména dětí v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě