Příspěvek na základní potřeby pro Serenku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytná léčiva

Obrázek daru
Gabriela Štěrbová
Patron příběhu

Gabriela Štěrbová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Serenka je dcerka mé klientky, se kterou spolupracuji už třetím rokem. Chodí do 1. třídy a je moc šikovná a milá. Maminka se každým rokem posouvá ve své samostatnosti, podařilo se jí dokonce v rámci projektu EU a ÚP nastoupit do zaměstnání do mateřského centra. Bohužel, současná situace jí neumožňuje pracovat, a tak musela s dcerkou nastoupit na OČR (ošetřovné), čímž přišla o 40 % už tak skromného příjmu. Její současná finanční situace je zoufalá, proto prosí o pomoc dárce Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomoc pro maminku samoživitelku a její dcerku

Jsem maminkou malé Serenky, o kterou se starám sama. Pracovala jsem v mateřském centru jako úklidový pracovník, ale také jako pomocná síla v kuchyni. Vypomáhala jsem zkrátka tam, kde mě bylo zapotřebí. Místní pracovnice mě také podporovaly v dalším vzdělávání.

Mateřské centrum je však v současné době zavřené a já jsem doma na „ošetřovačce“ se Serenkou. Tímto opatřením jsem bohužel přišla o 40 % ze svého platu, což pro nás znamená existenční problémy. Po úhradě nákladů na bydlení mi už totiž nezůstávají téměř žádné peníze na potraviny ani na hygienické potřeby. A proto vás moc prosím o pomoc. Nemám nikoho jiného, na koho bych se mohla obrátit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě