Příspěvek na základní potřeby pro Terezku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomoc pro pětičlennou rodinu s nemocným dítětem

Jsme pětičlenná rodina se třemi dětmi a obracíme se na vás s žádostí o pomoc. Situace, která kvůli pandemii koronaviru v Čechách nastala, je nesmírně náročná pro nás pro všechny. Jsme zavření doma, kromě nutných pochůzek nikam nevycházíme a ti šťastnější z nás mohou pracovat z domova. To však bohužel není můj případ.

Až do nedávných vládních opatření jsem pracovala jako OSVČ ve službách, což už nyní není možné. Naše rodina tím přišla o jeden celý příjem, a to je velký problém.

Jedno z našich dětí, malá Terezka, bojuje s vrozenou vadou mozku a vyžaduje zvláštní péči v podobě rehabilitací, fyzioterapií nebo třeba masáží, což z velké části hradíme z vlastních prostředků. Za běžného režimu nám měsíční příjmy jen tak tak pokryjí to nejdůležitější plus speciální péči o Terezku, proto nyní nemáme dostatek úspor na to, abychom dokázali dlouhodobě fungovat. A tak se na vás obracíme s žádostí o příspěvek na potraviny a základní hygienické potřeby.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě