Škola v přírodě pro Terezku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Michaela  Slavíčková, DiS.
Patron příběhu

Michaela Slavíčková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Terezčinou rodinou dlouhodobě spolupracuji v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodina si prošla nelehkými situacemi. Terezka s její sestřičkou v dětství přišly o otce a maminka na ně zůstala sama. Nyní sice žije s partnerem, ale z minulosti, kdy nebylo jednoduché uživit dvě děti, jí zůstaly dluhy, které nyní řeší. Terka změnila v září minulého roku školu, proto vnímám, že by jí přítomnost na škole v přírodě s ostatními dětmi mohla pomoci k začlenění se do kolektivu. Protože ale maminka na školu v přírodě nemá dostatek peněz, prosí o pomoc Patrona dětí.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Příběh Terezky, která je nejraději v přírodě

Třináctiletá Terezka má moc ráda zvířata, hlavně pejsky, a každou volnou minutu tráví v přírodě. V září nastoupila do nové školy, kde se jí líbí a kde už má kamarády.

Terezčina třída se na jaře chystá na školu v přírodě a Terezka by se spolužáky také ráda jela. Maminka, která dlouho žila sama se dvěma dcerkami, jí však školu v přírodě nemůže zaplatit. Když totiž uhradí náklady na bydlení, potraviny, školu a splátku dluhu, který má z minulosti, nezbydou jí téměř žádné peníze.

Terezka se na školu v přírodě moc těší. Je to pro ni způsob, jak lépe poznat své spolužáky i jinde, než jen ve školních lavicích. Pojďme jí společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě