Školkovné a stravné pro Adrianku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školkovné a stravné v mateřské škole na 6 měsíců

Obrázek daru
Bc. Dan Hammerlindl
Patron příběhu

Bc. Dan Hammerlindl

sociální pracovník

Komentář patrona

S Adriančinou rodinou spolupracuji jako sociální pracovník a pomáhám jim s rozličnými obtížemi, se kterými se potýkají. Aktuálně je jejich největším problémem nedostatek finančních prostředků, které jsou překážkou v tom, aby mohla Adrianka docházet do školky. Adrianka je tak s maminkou doma, kolektiv dětí jí ale moc chybí. Maminka se nyní obrací na Patrona dětí, kde žádá o příspěvek na stravné a školkovné v mateřské škole. Byla by totiž moc ráda, kdyby její dcerka mohla trávit čas s dětmi svého věku, jezdit na výlety a učit se nové věci.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,270 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své dcerky

Čtyřletá Adrianka je malá neposeda, která si užívá čas strávený ve školce. Letos ale ve školce ještě nebyla, což ji moc mrzí. Nejvíce jí chybí různé hry s míčem nebo řádění na tříkolce po školkovém hřišti.

Adrianka bydlí s maminkou, která je na její výchovu sama. Adriančin tatínek od nich totiž odešel a jediné, co jim zanechal, jsou dluhy. Maminka se snaží všechno zvládnout, nyní se ale nachází v situaci, kdy potřebuje pomoc.

Aby totiž mohla její dcerka znovu chodit do školky, je potřeba uhradit stravné a školkovné, z něhož se financují například výlety, divadla nebo focení. Maminka si bohužel takový výdaj nemůže dovolit, proto se rozhodla zkusit své štěstí a požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě