Školkovné a stravné pro Anežku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školkovné a stravné v mateřské škole do konce školního roku

Obrázek daru
Radek  Zmrhal
Patron příběhu

Radek Zmrhal

rodinný přítel

Komentář patrona

Maminku tří dětí znám téměř 12 let a jsem rád, že se mohu nazývat jejím kamarádem. Sebastiánek a Tobiášek jsou dva raubíři, kteří kvůli ADHD neustále někde pobíhají. Nejmenší Anežka je o něco klidnější, což je velkou měrou dáno tím, že se narodila s vrozenou srdeční vadou a má za sebou operaci srdce. Maminka by nyní potřebovala pomoci, a to se zaplacením obědů ve školce pro Anežku. Snažím se jí pomáhat, ale mé finanční možnosti nejsou neomezené. Proto věřím, že se jí podaří pomoci touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,545 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Anežky

Jsem maminkou tří krásných dětí – dvou kluků, Sebíka a Tobiáška, a jedné holčičky Anežky. S jejich tatínkem se momentálně rozvádím a na péči o ně jsem sama. Výživné na děti sice posílá, přesto moje finanční situace není veselá.

V září nastoupily všechny mé děti do školky, na což jsou patřičně hrdé. Hodně mi s tím pomohl Patron dětí, jehož dárci mi přispěli na úhradu stravného na první 3 měsíce školního roku. Za to jsem moc vděčná. V nejbližší době však musím zaplatit školkovné a obědy na další měsíce, to si ale nemůžu dovolit.

Anežka je moje malá bojovnice. Narodila se s vrozenou vadou srdíčka, ve čtyřech měsících musela jít na operaci a dlouho se potýkala s řadou zdravotních problémů. Dnes je z ní ale houževnatá a cílevědomá holčička, která si umí jít za svým. Mezi dětmi je ráda a ve školce se jí moc líbí. Byla by proto nešťastná, kdyby do ní musela přestat chodit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě