Školné v ZUŠ pro klavíristu Honzíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole na celý školní rok – hra na klavír

Obrázek daru
Martina  Chloupá
Patron příběhu

Martina Chloupá

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Šikovného hudebníka Honzíka znám od jeho narození. S jeho maminkou se přátelíme už 18 let a jsme velmi dobré kamarádky. Honzík má velký talent na jazyky a hudební výchovu, také hraje na klavír a je v tom opravdu dobrý. Potřebuje však profesionální vedení, proto dochází do základní umělecké školy na kroužek hry na klavír. Aby mohl v docházce pokračovat i v letošním roce, musí jeho maminka uhradit školné, to si ale teď nemůže dovolit. Proto vás společně žádáme o pomoc. Byla by totiž velká škoda, kdyby Honzík kvůli nedostatku peněz nemohl rozvíjet svůj talent.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého malého muzikanta

Jedenáctiletý Honza je milý a přátelský kluk, který má rád přírodu a svého pejska. O toho se příkladně stará a všude, kam to jde, ho bere s sebou. Nejraději má ale hru na klavír a jde mu to opravdu skvěle. Má velké hudební nadání a já jsem na něj ohromně pyšná.

Všemožně se ho snažím v hudbě podporovat, jako samoživitelka to však nemám zrovna snadné. Honza chodí do základní umělecké školy, kde se hře na klavír poctivě věnuje. Po příchodu domů potom vždy okamžitě usedá k našemu pianu a hraje a hraje.

Aby ale mohl do základní umělecké školy dál docházet, musím uhradit školné, to si však momentálně nemohu dovolit. A tak vás moc prosím o pomoc. Nerada bych, aby Honza přišel o to, co na světě miluje nejvíc.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě