Školné v ZUŠ pro saxofonistu Pepu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole – hra na saxofon – na celý školní rok

Obrázek daru
Eva  Šuterová
Patron příběhu

Eva Šuterová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

S Pepou a jeho rodinou spolupracuji již nějaký čas a pravidelně se potkáváme. Pepa je velmi šikovný, pilný a svým rodičům dělá radost. Pravidelně navštěvuje naše nízkoprahové zařízení, kde v rámci hudebního kroužku všem zpříjemňuje den hrou na keyboard. Ještě raději má ale hru na saxofon, kterou má nyní možnost studovat na základní umělecké škole. Protože jsou ale jeho rodiče, kteří žijí se 4 dětmi ve vyloučené lokalitě, nezaměstnaní a závislí na sociálních dávkách, nemohou mu školné v ZUŠ zaplatit. Obrátili se proto na Patrona dětí s žádostí o pomoc a já se k nim připojuji. Pepa si zaslouží věnovat se tomu, v čem je opravdu dobrý a co miluje. Bylo by nespravedlivé, kdyby se toho kvůli okolnostem, které nemůže ovlivnit, musel vzdát.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh nadaného muzikanta Pepy, pro kterého je hudba vším

Jedenáctiletý Pepa je muzikant tělem i duší a krásně hraje na keyboard. Ze všech hudebních nástrojů se mu ale nejvíce líbí saxofon a má to štěstí, že má jeden půjčený doma. Dlouho se s ním poctivě připravoval na přijímací zkoušky do základní umělecké školy, a když se dozvěděl, že ho přijali, jeho radost byla obrovská.

Aby ale mohl na výuku hry na saxofon docházet, musí jeho rodiče zaplatit školné, což si však v žádném případě nemohou dovolit. Maminka ani tatínek totiž nepracují, takže kromě zajištění základních potřeb svých 4 dětí na nic jiného nemají peníze.

Pepa už je ale jen krůček od toho, aby se konečně mohl věnovat hře na svůj milovaný saxofon. Pojďme mu proto na školné na základní umělecké škole přispět. Bez naší pomoci totiž nebude moci žít svůj sen.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě