Školní výbava pro malého prvňáčka Marušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky; dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Taťána  Hrušková
Patron příběhu

Taťána Hrušková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maruška bydlí s maminkou, tatínkem a 4 sourozenci. Maminka je bohužel nemocná, finanční zajištění rodiny tak leží jen na tatínkovi. Ten se snaží, jak může, peněz je v rodině ale zoufale málo. A tak se jim snažím finančně vypomáhat, ne vždy je to ale v mých možnostech. Maruška teď potřebuje školní potřeby včetně aktovky, protože se v září chystá do 1. třídy. Rodiče jí je ale nemohou pořídit, proto s mojí podporou žádají o pomoc vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,498 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Marušky, která se moc těší do 1. třídy

Maruška oslaví v červenci 6. narozeniny. Když se jí zeptáte, co by si k narozeninám přála, určitě vám odpoví, že krásnou školní aktovku, ideálně s obrázky Anny a Elsy z pohádky Ledové království. V září se totiž společně se svým bráškou Mikuláškem chystá do 1. třídy a moc se na to těší. S Mikuláškem si pořád povídají o tom, jak skvělé to bude, až budou umět pořádně číst a počítat a kolik nových kamarádů ve škole poznají. Jejich rodiče jsou šťastní, že se děti do školy těší, mají ale obavy z toho, kde vezmou peníze na potřebné školní pomůcky.

Maruška bydlí s rodiči a 4 sourozenci v podnájmu. Tatínek pracuje, částečně se ale také stará o maminku. Ta je vážně nemocná a v současné době prochází chemoterapií. Pro tatínka není snadné všechno finančně utáhnout a někdy se bohužel stává, že na něco prostě peníze nejsou. A v tuto chvíli scházejí finance na školní potřeby pro Marušku.

A protože už nemají jinou možnost, jak peníze na školní pomůcky sehnat, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí. Pojďme jim pomoci a dejme Marušce šanci, že do 1. třídy nastoupí s úsměvem a vším potřebným v nové aktovce.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě