společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Sportovkyně Karolínka potřebuje nové tenisky

Přispívali jste na

funkční oblečení na sportovní kroužky (boty, kraťasy, tričko); dar zajišťuje Mall.cz

Bc. Karolína  Zmijová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Karolína Zmijová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Pracuji jako sociální pracovnice v Domě pro matky s dětmi, kde momentálně bydlí Karolínka se svojí maminkou a mladším bráškou. Karolínka je velmi chytrá a bystrá holčička, která ráda chodí do školy. Doma mamince pomáhá s péčí o mladšího brášku, poradí si však i s úklidem nebo pečením muffinů. Karolínka je ale především velká sportovkyně. Navštěvuje kroužek basketbalu, florbalu a vybíjené, v tělocvičně je jako doma. Aby se však všem těmto sportům mohla věnovat naplno, potřebuje kvalitní sportovní oblečení. Karolínka sportuje několikrát týdně, takže se sportovní oblečení musí často prát. Proto by bylo skvělé, kdyby měla oděv, který jí dlouho vydrží. Karolínčina maminka, která se sama stará o 2 děti, jí však sportovní oblečení pořídit nemůže. Daří se jí financovat kroužky, na sportovní vybavení už však peníze nemá.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,413 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Karolínky, která je v tělocvičně jako doma

Desetiletá Karolínka ze všeho nejvíc miluje sport. Pravidelně chodí na tréninky basketbalu, florbalu a vybíjené, kde si to moc užívá. Když běhá s míčem nebo florbalovou holí po hřišti, je opravdu šťastná. Uteče tam totiž všem svým starostem.

Karolínka bydlí s mladším bráškou a maminkou v Domě pro matky s dětmi. Maminka se sice snaží, aby dětem nic nechybělo, ne vždy se jí to však daří. Karolínka jí hodně pomáhá, s některými věcmi ale mamince pomoci nemůže. A to malou sportovkyni moc trápí.

Karolínčina maminka se potýká s finanční tísní. Pobírá jen sociální dávky, které představují její jediný příjem. Daří se jí z toho uhradit to nejnutnější společně s Karolínčinými sportovními kroužky. Už jí ale nezbývají peníze na pořádné sportovní oblečení a boty, ve kterých by Karolínka mohla sportovat. Karolínka tak na tréninky nosí nekvalitní oblečení, které se jí po pár vypráních hned zničí. Navíc stačí, aby se jen trošku zpotila, a hned ji tričko studí.

Maminka by Karolínce ráda dopřála pořádné tenisky, tričko i legíny, proto se rozhodla požádat o pomoc vás. Karolínka se míčovým sportům věnuje už dlouho a je opravdu dobrá. Pojďme jí pomoci být ještě lepší.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Sportovní pomůcky
Handbike pro pohodářku Terezku
Zbývá 3 měsíce
Cílová částka 128,610 Kč
Podpořit příběh
Sportovní pomůcky
Dvanáctileté Toničce na speciální vozík
Zbývá 2 měsíce
Cílová částka 68,090 Kč
Podpořit příběh

Podělte se o příběh dítěte z okolí

Přihlásit příběh zvládnete
hravě sami. A pokud ne, naše koordinátorky vám rády pomohou.