Sportovní kroužek pro přemýšlivého Vaška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek Krav Maga – kurzovné a povinnou výbavu (klubové triko, boxerské rukavice a suspenzor)

Obrázek daru
Bc. Veronika  Tichá
Patron příběhu

Bc. Veronika Tichá

sociální pracovnice

Komentář patrona

Vašek je třináctiletý chlapec, který se dlouhodobě potýká se zdravotními problémy a depresemi. Má také potíže se zapojením do kolektivu. Žije s maminkou, která má velké zdravotní potíže, jež jí znemožňují trávit čas se synem aktivně. Vašek v minulosti docházel na řadu kroužků, kde se mu příliš nedařilo, pak ale objevil kroužek Krav Maga, který si zamiloval. Protože je však letos pro maminku nemožné uhradit mu kurzovné a povinnou výbavu v podobě trička, boxerských rukavic a suspenzoru, rozhodla se zkusit požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,150 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Vaška, kterému kroužek Krav Maga mění život k lepšímu

Třináctiletý Vašek je introvertní a přemýšlivý chlapec, který má talent na cizí jazyky. Baví ho studium angličtiny a později si jistě přibere i nějaký další jazyk. Rád také poslouchá moderní hudbu a s chutí si zahraje i šachy. Spoustu času ale tráví sám. Nemá totiž moc kamarádů a je z toho smutný.

Vašek má bohužel také řadu zdravotních problémů. Trápí ho skolióza páteře, různá neurologická onemocnění, má vývojovou vadu řeči a ADHD. Do toho bojuje s depresemi a úzkostmi, se kterými se léčil na psychiatrii. Psycholog ve spolupráci s lékaři mamince doporučil, aby Vaška zapsala na nějaký sportovní kroužek, kde posílí tělo i psychiku. Vašek už vystřídal řadu různých aktivit, nejvíce ho však nadchla Krav Maga.

Kroužek Krav Maga pro něj představuje prostředí, kde se cítí opravdu dobře. Vidí, jak jeho tělo sílí, zvyšuje se jeho sebevědomí a sebedůvěra, pomalu si nachází přátele. Aby ale do kroužku mohl docházet i letos, je potřeba uhradit kurzovné a povinnou výbavu, tvořenou klubovým tričkem, suspenzorem a boxerskými rukavicemi. Maminka, která se o Vaška stará sama a je v částečném invalidním důchodu, si však takový výdaj nemůže dovolit. Pomozme!

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo na přání maminky změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě