Sportovní kroužek pro samotářskou Elišku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek boxu a povinnou výbavu (rukavice, bandáže a chránič zubů)

Obrázek daru
Miroslav  Krejčí
Patron příběhu

Miroslav Krejčí

rodinný přítel

Komentář patrona

Rád bych vás touto cestou poprosil o příspěvek na kroužek boxu pro Elišku, dcerku mojí kamarádky. Eliščina maminka je na výchovu své dcerky sama. Dříve jim pomáhal dědeček, u kterého děvčata bydlela, ten ale před dvěma lety zemřel. Od té doby to mají hodně těžké. Maminka se snaží si k invalidnímu důchodu přivydělávat, přesto si některé věci, které jsou pro jiné rodiny samozřejmostí, nemůže dovolit. Elišce tak aktuálně není schopná uhradit vysněný kroužek boxu. Protože ale chce, aby její dcerka byla šťastná, rozhodla se požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,899 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Elišky, která si zamilovala box

Čtrnáctiletou Elišku fascinuje box, ke kterému ji přivedl její starší bráška. Doma sleduje zápasy v televizi a ve vypůjčených rukavicích poskakuje po obýváku. Eliška je spíše samotářská a stydlivá, jakmile má ale možnost si zaboxovat, zapomíná na stud i ostych a nic jiného než pohyb nevnímá.

Eliška má nyní možnost navštěvovat kroužek boxu, doma na to ale nejsou peníze. Její maminka je totiž v invalidním důchodu, a i když si k důchodu přivydělává ve chráněných dílnách, nemá na volnočasové aktivity své dcerky peníze. Dříve jí hodně vypomáhal dědeček, ten ale před dvěma lety zemřel, a tak jsou na to teď holky samy.

Pro Elišku je však pohyb a zejména box nesmírně důležitý. Pomáhá jí překonávat vše těžké, co život přináší. Pojďme jí proto na kroužek přispět.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě