Štěpánce na pořádnou postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Jan Vajsar
Patron příběhu

Mgr. Jan Vajsar

sociální pracovník

Komentář patrona

Maminka patnáctileté Štěpánky se společně se svými 4 dětmi nedávno přestěhovala z azylového domu do běžného podnájmu. Bohužel jim ale chybí postele, na které nejsou peníze. Rodina potřebuje překlenout období do září 2020, kdy se tatínek dětí vrátí z vězení, nastoupí do práce a bude domů nosit normální plat. Do té doby ale potřebují pomoc. Štěpánka je nejstarší z dětí a své mamince hodně pomáhá. V září nastupuje na střední školu a moc se na to těší. Protože nemá vlastní postel, spí na zemi, což jí způsobilo zdravotní potíže. Pojďme jí na postel přispět. Naši pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,719 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka se se svými čtyřmi dětmi ocitla ve finanční tísni

Patnáctiletá Štěpánka je nejstarší z mých čtyř dětí. Je to šikovné děvče, které mi moc pomáhá s domácností i s péčí o své tři mladší sourozence. Na výchovu dětí jsem totiž sama. Jejich tatínek je ve vězení, v září letošního roku ho ale propustí, na což se všichni moc těšíme. Také už nutně potřebuji jeho pomoc, protože uživit 4 děti pro mě není snadné.

Nějaký čas jsme pobývali v azylovém domě, dnes už ale máme hezký podnájem. Situace je však taková, že si nemohu dovolit dětem pořídit pořádné postele. Jsem totiž na rodičovské dovolené s nejmladší dcerkou, která v červenci oslaví své druhé narozeniny. Měli jsme také tu smůlu, že nás krátce po nastěhování vykradli, takže jsme přišli i o to málo, co jsme vlastnili.

Mně samotné nevadí spát na zemi, trápí mě ale, když na zem ukládám své děti. A tak bych vás na tomto místě chtěla moc poprosit o příspěvek na postel pro Štěpánku. Moc vám děkuji.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě