Volnočasové kroužky pro Radečka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

volnočasové kroužky (florbal, dětský pěvecký sbor,

D klub)

Obrázek daru
ThMgr. Eva Mikulecká
Patron příběhu

ThMgr. Eva Mikulecká

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Radečka a jeho brášku Tomáška jsem poznala před třemi lety, kdy jsem byla požádána, abych je vzala na tábor – prý jsou samostatní a 14 dní na táboře zvládnou. A to se beze zbytku potvrdilo. Když jim bylo náhodou smutno, zavolali večer tatínkovi a všechno bylo zase v pořádku. Mám na nich moc ráda jejich bezprostřednost. Radeček dnes chodí do 1. třídy a Tomášek do 2. S chlapci se vídám pravidelně, sleduji jejich pokroky ve škole, chodím na jejich školní besídky a Radečkovi na koncerty s dětským sborem. Oba kluci mají spoustu energie a navštěvují různé kroužky, které jsou pro ně nejenom zábavou, ale také potřebou. Tatínkovi se snažíme pomáhat s hlídáním, bereme kluky třeba na hory (oba už pěkně lyžují) a máme je zkrátka moc rádi. Nyní bych rodinu ráda podpořila a pomohla tatínkovi získat finanční prostředky na úhradu kroužků, které má Radeček moc rád. Naši pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,980 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Radečka, který vyrůstá s tatínkem samoživitelem a bráškou

Šestiletý Radeček je šikovný kluk, který tvoří skvěle sehraný tým se svým starším bráškou Tomáškem. Kluci vyrůstají s tatínkem, maminka od nich před 4 lety odešla. Aby tatínek péči o dvě děti zvládl, pracuje jen na tříčtvrteční úvazek, kluky mu totiž nemá kdo hlídat. To se však negativně projevuje v rodinném rozpočtu.

Ještě donedávna tatínek zvládal všechno uhradit z našetřených peněz, úspory už ale došly, a tak si teď nemůže dovolit Radečkovi zaplatit jeho oblíbené volnočasové kroužky. Protože je ale Radeček mezi svými vrstevníky a kamarády z kroužků rád, rozhodl se tatínek obrátit na Patrona dětí s žádostí o příspěvek. Pomůžeme?

P. S. Jména dětí v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě