Vydatné obědy ve školce pro Megan

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce na 5 měsíců

Obrázek daru
Patricie  Turnová
Patron příběhu

Patricie Turnová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Megan a její maminku jsem poznala v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, kde působím jako sociální pracovnice. Malá Megan je šestiletá malá slečna, která si nejraději kreslí a hraje s dětmi ve školce. Je také velký labužník. Stravuje se i ve školce, kde jí jídlo opravdu chutná. Bohužel pro maminku, která se ocitla v nelehké finanční situaci, je takřka nemožné stravné ve školce hradit. V současné době pobírá podporu v nezaměstnanosti, ta ji však v březnu končí, aktivně si ale hledá zaměstnání. Pojďme jí v její nelehké životní situaci pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,745 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka, která sama vychovává tři děti, vypráví příběh své Megan

Megan je šestiletá zvídavá dívenka, která si ráda kreslí a tančí, hodiny si také vydrží hrát se svými oblíbenými hračkami. Každé ráno se rovněž těší do školky, protože ji to ve společnosti vrstevníků moc baví. Bohužel jsem však v tuto chvíli v situaci, kdy jí nemohu uhradit obědy.

Kromě Megan vychovávám ještě dva syny, desetiletého Filípka a dvouletého Míšu, s jejichž tatínkem se momentálně rozvádím. Pobírám podporu v nezaměstnanosti, ta mi ale bude brzy končit, a zatím se mi nedaří najít si zaměstnání. Financování obědů pro Megan, která je už předškolák, tak momentálně není v mých možnostech. Proto vám budu moc vděčná za příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě