Aby Alešek mohl jet na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

čtrnáctidenní letní tábor

Obrázek daru
Marie Hřibová
Patron příběhu

Marie Hřibová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Aleška znám přes známou. Vzhledem k tomu, že jsem imobilní a mám ráda děti, jsem ráda, kdykoliv za mnou Alešek přijde. Ráda bych přispěla na Aleškův tábor, ale sama moc peněz nemám, takže bych mu chtěla pomoci alespoň touto cestou. Za jakýkoliv příspěvek bude rodina moc vděčná. Myslím, že si Alešek jet na tábor zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,700 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Aleška, který by letos moc rád jel na letní tábor

Aleškovi je jedenáct let a nemá to v životě snadné. Jeho maminka je samoživitelka, která dělá, co může, aby zabezpečila sebe, Aleška i jeho dva brášky. Třebaže v rodině není peněz nazbyt, maminka dělá všechno pro to, aby chlapci byli spokojeni.

Alešek se narodil s těžkou sluchovou vadou, kvůli níž musí být uvolňován z některých předmětů, a kvůli které má občas potíže se začleněním do kolektivu. Loni se ale podařilo poslat Aleška na letní tábor, kde se mu hrozně líbilo. Miluje přírodu a cokoliv s ní související, například hodně rád stavěl v lese bunkry. Na táboře si našel spoustu kamarádů, kteří ho navzdory jeho vadě mezi sebe přijali. Letos by rád jel opět, ale tentokrát v rodině peníze na letní tábor nezbývají.

Maminka ale viděla, jak moc Aleškovi tábor prospěl. Žádá proto o příspěvek touto cestou a doufá, že i díky Vaší pomoci Alešek na vytoužený tábor nakonec odjede.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě