Aby Andrejce nebyla přes Vánoce zima

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

topivo na zimu

Obrázek daru
Jaroslava Tauchmanová
Patron příběhu

Jaroslava Tauchmanová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Andrejky život negativně ovlivňuje špatná socio-ekonomická situace rodiny, která je ohrožena sociálním vyloučením. Maminka je samoživitelka, rozvedená a pobírá plný invalidní důchod. Žádný další příjem nemá. S finančními potížemi se potýká dlouhodobě, ale snaží se je řešit ve spolupráci se sociální službou Aufori. V roce 2014 jí bylo schváleno oddlužení, které bude splácet ještě 2 roky. Finanční příspěvek na topivo zajistí Andrejce stabilní výchovné prostředí a umožní jí vyrůstat v kruhu rodiny.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,178 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jsem maminkou osmileté Andrejky, která chodí do 1. třídy. Je moc šikovná a já bych jí ráda dopřála vše, co si přeje. Andrejka by chtěla navštěvovat různé zájmové kroužky, bohužel nám ale nezbývají peníze ani na základní věci, natož na volnočasové aktivity.

Nutností, bez které se za pár měsíců neobejdeme, je pro nás topivo na zimu. Já však pobírám pouze invalidní důchod, přivydělávat si ze zdravotních důvodů nemohu. Andrejky tatínek má několik dalších dětí, a protože je rovněž v invalidním důchodu, není v jeho finančních možnostech posílat na naši dcerku výživné. Z mých měsíčních příjmů je tak zcela nereálné, abych nám uhlí sama koupila.

Přeji si, aby se měla Andrejka dobře, aby jí nic nescházelo a byla šťastná. Skutečnost, že kvůli nedostatku peněz nemůže chodit do kroužků, je pro mě hrozná. Bohužel ale v tuto chvíli potřebujeme topivo víc než cokoli jiného.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě