Aby Kamilka mohla na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

čtrnáctidenní letní tábor

Obrázek daru
Michaela  Paduchová
Patron příběhu

Michaela Paduchová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Kamilku jsem poznala při výkonu svého povolání v rámci činnosti sociálně-právní ochrany dětí. Kamilka žije s maminkou samoživitelkou a dvěma staršími sestrami. Kamilka by velice ráda jela letos na letní tábor. Rodinný rozpočet ale její mamince nedovoluje tábor zaplatit, neboť je nucena řešit insolvenci a její příjmy nestačí na žádné mimořádné výdaje. Proto se společně obracíme se žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,230 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Kamilky, která by moc ráda jela na letní tábor

Kamilka je desetiletá dívka, která chvíli neposedí. Je upovídaná, živá, občas se trochu vzteká. Zbožňuje jízdu na kolečkových bruslích a další sporty. Je ráda s kamarády a se svými staršími sestrami, na které nedá dopustit. Moc se těší na léto a ráda by jela na letní tábor, ale bohužel se zdá, že kvůli rodinné finanční situaci letos na tábor neodjede.

Kamilčina maminka je samoživitelka, a třebaže má zaměstnání a šetří, kde se dá, rodina nemá peněz nazbyt. Musí řešit insolvenci a jiné finanční nepříjemnosti. Přesto se snaží dopřát dcerám všechno, co potřebují a co chtějí, ale nebývá to snadné. Například Kamilčina nejstarší sestra studuje střední školu v Praze, s čímž se pojí nemalé výdaje. A na Kamilčin vytoužený tábor bohužel peníze nezůstaly. Protože po táboře ale Kamilka moc touží, rozhodla se maminka podat žádost Patronovi dětí a doufá v jakýkoliv příspěvek. Pojďme splnit Kamilčino přání!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě