Aby měl Míša lepší podmínky k učení

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

židle a stůl, aby si měl kde psát úkoly

Obrázek daru
PaedDr. Jana  Vachulová
Patron příběhu

PaedDr. Jana Vachulová

sociální pracovník

Komentář patrona

Miíšu znám jako sociální pracovník. Je to velmi hodný kluk, který se snaží mamince pomáhat. Je samoživitelka a vedle něj vychovává ještě další dva sourozence.
Otce děti nezajímají a maminka z něj jen obtížně vymáhá aspoň pár korun alimentů. Krona jejich situaci ještě ztížila. Stále se z ní nevzpamatovali. Míša by potřeboval, ještě než začne školní vyučování pracovní stolek a židli, aby se měl kde učit. Maminka je ovšem ráda, když po zaplacení nájmu pokryje náklady na nejzákladnější jídlo.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,823 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Míša je hodný, kluk. Rád poslouchá hudbu a baví jej si u ní tancovat. Je velmi nenáročný, protože vlastně ani nemá jak být rozmazlený. Žijeme totiž velmi skromně. Vychovávám jej polu s jeho dalšími dvěma sourozenci, sama. Žádná finanční hitparáda to nebyla ani před pandemií COVID-19. S ní se ale vše zhoršilo. Přišla jsem o práci. Brigádničím, hledám novou a především stabilní. Se třemi dětmi je to ale obtížnější. Počítám teď výdaje na koruny a stejně nevycházím. Otec nám v poslední době neposílá výživné, děsím se každé porouchané věci v domácnosti. Míša by nutně potřeboval stolek a židli, o které by se dělil se sestřičkou, aby si jako školáci měli kde psát v klidu, po prázdninách úkoly. V tuto chvíli pro mne nereálná věc. Budu všem vděčná za jakoukoliv pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě