Aby měl mrňousek Jindříšek vše, co bude potřebovat

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

výbavu pro miminko (postýlka, vanička, dětské ložní prádlo, plenky, hygienické prostředky, dětská kosmetika apod.); dar zajišťuje Maxmax.cz a Mall.cz

Obrázek daru
Sandra  Ulrychová, DiS.
Patron příběhu

Sandra Ulrychová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Pracuji jako sociální pracovnice a s maminkou jsem se potkala v azylovém domě, kam se s dcerkou přistěhovala v březnu roku 2019. V té době už byla těhotná. Její situace nebyla od začátku jednoduchá. Utekla od svého partnera, který jí psychicky ubližoval a se kterým byla do té doby hlavně kvůli své dceři. Svoji situaci aktivně řeší, protože si přeje dát dětem zázemí. Požádala o sociální byt a teď čeká, jestli jí bude přidělen. Co se týče péče o dcerku, je velmi svědomitá a pečlivá. Na svého synka, který se narodí v září, se velmi těší a připravuje se na jeho příchod. Trápí jí však to, že mu z finančních důvodů nemůže poskytnout komfort, který bude potřebovat. Proto jsem jí nabídla, aby se obrátila na Patrona dětí. V mých silách bohužel není jí potřebné věci zajistit, společně to ale dokázat můžeme.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,446 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh maminky samoživitelky, které se zanedlouho narodí Jindříšek

Kdyby mi dříve někdo tvrdil, že jednou skončím v azylovém domě, pravděpodobně bych si pomyslela, že se úplně zbláznil. „Vždyť se o sebe umím postarat, navíc mám partnera, který je mi oporou“, říkala bych mu. Osud si ale s mým životem pohrál natolik, že to, co pro mě dříve bylo nemyslitelné, je dnes realitou.

Jsem v osmém měsíci těhotenství a bydlím se svojí dcerkou v azylovém domě. Na jedné straně jsem nešťastná z toho, že mé děti nemají pořádný domov. Podala jsem si ale žádost o sociální byt, tak uvidíme, jestli to vyjde. Na druhé straně se ale moc těším, až se miminko narodí. Bude se jmenovat Jindříšek. Bohužel zatím nemám na Jindříškův příchod na svět nic připraveného. Kvůli vysokému stupni těhotenství už nepracuji, takže jsem odkázána na sociální dávky. S Jindříškovým otcem jsem v kontaktu jen sporadicky a netuším, jak to bude po porodu.

Ráda bych vás proto poprosila o pomoc s pořízením postýlky, dětského ložního prádla, plenek, hygienických potřeb a dětské kosmetiky. Ráda bych šla a všechno Jindříškovi nakoupila sama, bohužel si to ale nemůžu dovolit. A protože nemám na koho jiného se obrátit, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě