Aby měl Nicolásek vlastní postýlku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel, dar zajišťuje MAXMAX

Obrázek daru
Bc. Leona  Sárköziová
Patron příběhu

Bc. Leona Sárköziová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Nicolasovi a jeho mamince jsem pomohla najít bydlení v sociálním bytě, nyní pracujeme na finančním rozpočtu rodiny. Nicolas je pětiletý chlapec, který je nucen spát se svou maminkou na rozkládací pohovce. Jelikož je už velký, potřeboval by svou vlastní postel, kde by měl své soukromí, ale maminčin příjem je nízký a nemůže si dovolit mu ji pořídit. Z toho důvodu jsem jí doporučila se obrátit na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,867 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Nicolase, který by už potřeboval svou vlastní postel

Nicolasovi je pět let a je to príma kluk. Chodí do mateřské školky, kde má spoustu kamarádů. Rád sportuje, maluje, staví si s Lega a má moc rád svou maminku, která dělá všechno, co mu na očích vidí. Maminka ale pracuje na zkrácený úvazek jako pokojská a tudíž nemá mnoho peněz nazbyt.

Nicolasův otec na něj nijak nepřispívá, jeho maminka se s ním rozešla proto, že začal užívat návykové látky. Teď je Nicolas naštěstí s maminkou v bezpečí a žijí společně v malém sociálním bytě. Přespávají na rozkládací pohovce.

Nicolas ale roste jako z vody a potřeboval by svou vlastní postel, a také soukromí. Takový výdaj si ale maminka zatím bohužel nemůže dovolit. Protože už je ale Nicolas dost velký, a protože by měla být samostatná postel pro dítě samozřejmostí, rozhodla se požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě