Aby měla Tonička čisté oblečení

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

automatickou pračku; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Michaela  Turčeková
Patron příběhu

Michaela Turčeková

terénní pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Pracuji jako terénní pracovnice v sociálních službách a Toničky maminka je moje klientka. V současné době se potýká s problémy s bydlením, s Toničkou žijí v nevyhovujících podmínkách. Maminka hodně postrádá pračku, zatím musí chodit prát ke svojí mamince. Protože však očekává narození dalšího potomka, bez pračky v bytě se za chvíli neobejde. Maminka to nemá jednoduché, ale snaží se, co jí síly stačí. Zaslouží si naší pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,990 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomozme Toničce a její mamince v těžké životní situaci

Tonička je pětiletá holčička, která ráda tančí a maluje. Chodí do školky, kde ji to moc baví. Je to bystrá malá princezna, která má spoustu kamarádů. Bohužel se nyní s maminkou nacházejí v obtížné životní situaci.

Společně bydlí v malém bytě, který není v příliš dobrém stavu. Když se do něj nastěhovaly, byl úplně prázdný, a spousta věcí v něm byla rozbitá. Maminka se snaží jejich domov vybavit nábytkem a spotřebiči, bohužel jí na to nezbývají téměř žádné peníze. Stále například nemají pračku, maminka tak chodí prát k Toničky babičce.

Každý, kdo má malé dítě, jistě ví, že je pračka v domácnosti nezbytností. Tonička je hodně aktivní, pořád někde pobíhá, za sluníčka i za deště, a často přijde domů umazaná. Maminka ale nemůže každý den běhat kvůli pračce k babičce. O svoji holčičku se pečlivě stará, bohužel však nemá v rodině ani u blízkých nikoho, kdo by jí v nelehké životní situaci finančně pomohl. Ráda by tak prostřednictvím projektu Patron dětí požádala o pomoc a příspěvek právě na pračku.

PS: Jméno v příběhu není skutečné, celý příběh ale skutečný je.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě