Aby Michal mohl nosit rovnátka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na rovnátka, dar zajišťuje Ortodoncie Krnov

Obrázek daru
Bc. Monika Míšová
Patron příběhu

Bc. Monika Míšová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Michalem a jeho babičkou spolupracuji už třetím rokem v rámci doprovázení pěstounských rodin. Michal má pohnutý osud. Přišel o maminku, otec o něj nejeví zájem a babička dlouho usilovala o to, aby jí byl svěřen do péče. Dnes si pomalu a trpělivě buduje sebevědomí. Zubař mu doporučil rovnátka na horní čelist. Michalova babička věří, že zdravý chrup by Michalovi výrazně zvýšil sebevědomí. Část nákladů na rovnátka se uhradit podařilo, ale se zbytkem potřebují pomoci. Žádají proto o příspěvek touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh svého vnuka Michala

Michal mi byl svěřen do péče před třemi lety po dlouhých soudních tahanicích. Když mu byly čtyři roky, zemřela mu maminka na skrytou srdeční vadu. Byla tehdy ve vysokém stupni těhotenství a její dítě se bohužel nepodařilo zachránit. Stejnou srdeční vadou bohužel trpí i Michal. Po smrti maminky přebýval nějaký čas u svého nevlastního otce, který ho zanedbával. Naštěstí je teď u mě, v bezpečí. Všechno doháníme, všechno mu vynahrazuji. Michalovi je teď třináct a je to šikovný chlapec. Má rád počítače a rád by se v budoucnu věnoval IT.

Na kontrole u zubního lékaře mu byla doporučena rovnátka na horní čelist. Pravdou je, že má zuby opravdu hodně křivé a na sebevědomí mu nepřidávají. Věřím, že kdyby měl zdravý chrup, mohl by se snáze zapojit mezi kamarády. Bohužel nemám mnoho peněz, a třebaže se mi podařilo trochu na Michalova rovnátka našetřit, velká část ještě chybí. Žádám proto o pomoc zde. Za jakýkoliv příspěvek na rovnátka budu moc vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě