Aby mohl chodit Honzík ve školce na obědy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce

Obrázek daru
Andrea  Sedláčková
Patron příběhu

Andrea Sedláčková

rodinná známá

Komentář patrona

Maminka Honzíka má čtyři děti, z Honzíka už bude předškolák. Je to veselý klučina, co má rád mašinky a jízdu na kole, ale je to s ním občas těžké, nevydrží se moc soustředit a splňovat dané úkoly. Školka mu pomáhá, aby byl méně neklidný, ale maminka nemá dostatek financí, aby všem dětem mohla zaplatit obědy ve školce a škole, a tak se obrátila na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,733 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Honzíka

Honzík je hodný kluk, má rád hodně mašinky a autíčka. Trpí tupozrakostí jako jeho sestra, byl hodně opožděný ve vývoji, ale postupně to dohání, před rokem nastoupil do MŠ, za pomoci asistenta dělal velké pokroky, pomalu se zkrotilo jeho chování, začal mluvit, což mu dělalo velké problémy. Nyní už asistenta mít nebude, byl mu odebrán díky zlepšení, určitě mu ale bude školka nadále nápomocná, aby se mohl vyvíjet dál.

Jsem matka samoživitelka a kromě Honzíka vychovávám dalším tři děti. Finančně na tom nejsme nejlépe, a proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí a jeho dárce se zaplacením obědů ve školce. Budu moc vděčná všem dárcům.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě