Aby mohl fanoušek trampolín Otík chodit do školky

Zpětná vazba

Školka je báječná, Otík 👀
Krásný den, jménem Otíka i projektu Patron dětí bychom vám rádi ještě jednou poděkovali za váš finanční dar na pomoc příběhu: Aby mohl fanoušek trampolín Otík chodit do školky Na zpětnou vazbu od Otíkovy rodiny jsme si tedy počkali… Příspěvek na školkovné, výlety a další akce byl vybrán téměř před rokem.

Patron příběhu

Šimíčková Bc. Renata

sociální pracovnice

Skrýt komentář Patrona

Otíkovu rodinu znám velmi dobře. Už nějaký čas jim poskytujeme sociální služby pro rodiny s dětmi. Rodina se momentálně nachází v tíživé finanční situaci. Tatínek, který vychovává se současnou manželkou dvě vlastní a dvě nevlastní děti, dlouho živil rodinu jen ze svého platu popeláře. Otík už ale nastoupil do školky, a tak i jeho žena může začít pracovat. Brzy se tak jistě budou mít lépe. Bude ale ještě chvíli trvat, než se finančně zahojí, proto nyní potřebují pomoc. Musí totiž školce, kterou začal Otík navštěvovat, uhradit školkovné  a poplatek za výlety, divadlo apod.

Přispívali jste na

aktivity pořádané mateřskou školou (výlety, návštěvy divadla apod.) a školkovné

Společně jsme vybrali celou částku 6 000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:
Příběh malého školkáčka Otíka

Tříletý Otík je velkým fanouškem trampolín. Je schopen se proskákat celým dnem a večer tvrdit, že mu to ani zdaleka nestačilo. Když zrovna nemá k trampolíně přístup, jezdí na koloběžce nebo se dívá na pohádky. Otík ještě nedávno téměř nemluvil, to už ale dnes neplatí. Od té doby, co objevil sílu slov, ho nejde umlčet. Mluví a mluví a pořád má co říci.

Otík bydlí s tatínkem a starší sestřičkou Emilkou. Jeho maminka s nimi není a své děti vídá jen zřídka. Tatínek se však znovu oženil, čímž se rodina rozrostla nejen o novou maminku, ale také o dvě další sestřičky. Tatínek pracuje jako popelář, jeho manželka byla ještě donedávna doma a starala se o malého mluvku. Otík už ale nastoupil do školky, takže může začít pracovat.

Protože rodinu dlouho živil jen tatínek ze svého nízkého platu, dostali se do finanční tísně. Zvládnou sice uhradit to nejzákladnější, už jim ale nezbývají peníze na výdaje spojené s docházkou do školky. V každé školce je potřeba uhradit školkovné a poplatek na různé akce typu divadlo a výlety, jenže rodina si to nemůže dovolit. Tatínek se proto po dlouhém zvažování různých možností rozhodl obrátit na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc